tel. +48 42 235 23 17
e-mail: biuro@mastr.pl
baner1 baner2 baner3
foto
Zawody Torwar 2011
Zawody Janów Podlaski 2011
Telebim wewnętrzny
Zawody Janów Podlaski 2012
opis

Telebimy 

Telebimy diodowe to obecnie najczęściej wykorzystywana technologia do prezentowania obrazu na wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych, koncertach, spotkaniach oraz przy okazji tworzenia scenografii. Pozwalają na wyświetlanie obrazu nawet w mocnym słońcu.

W naszej ofercie znajdą się telebimy o wielkości piksela od 10 mm do 16 mm zarówno w technologii SMD i RGB. Możemy w zależności od imprezy postawić od kilkunastu do kilkudziesięciu metrów kwadratowych pojedynczego telebimu bądź kilku współpracujących ze sobą. Najwyższej klasy sprzęt pozwala za wyświetlanie obrazu doskonałej jakości, z wysoką rozdzielczością i jasnością. W przypdku hal widowiskowych wyposażonych w stałe telebimy zapeweniamy ich pełną obsługę. 

Do osób które potrzebują szybkich rozwiązań mamy do dyspozycji dwa telebimy mobilne. Jeden  o powierzchni 7mzamontowany na samochodzie, drugi 3 o powierzchni 3 m2 zamontowany na samodzielnej przyczepie,   które jesteśmy w stanie uruchomić w kilkanaście minut od dotarcia ma miejsce imprezy. Przeznaczone są do transmisji na niewielkich imprezach  plenerowych oraz zawodach sportowych wszędzie tam gdzie liczy się szybkość działania i instalacji.

Nasz zespół techników doradzi jakiej rozdzielczości i wielkości telebim dobrać do imprezy, szybko i sprawnie przeprowadzi montaż oraz demontaż sprzętu oraz będzie czuwał nad funkcjonowaniem telebimu podczas Państwa wydarzenia.

Mastr.pl - wynajem telebimu, obsługa imprez, pomiar czasu, kamerowanie, łódź, rzutniki multimedialne,strony internetowe, sklepy internetowe