tel. +48 42 235 23 17
e-mail: biuro@mastr.pl
baner1 baner2 baner3
foto
opis

Euro 2012 już za nami, więc czas podsumować wszystkie z nim związane imprezy realizowane przez zespół Mastr.pl

Największym wydarzeniem związanym z Euro 2012, które mieliśmy przyjemność obsługiwać była strefa kibica w Luzinie koło Wejherowa. W ramach umowy na cały okres Euro postawiliśmy tam 12m2 telebimu SMD na konstrukcji aluminiowej, zapewniliśmy sygnał telewizyjny, oraz nagłośniliśmy transmisje. Sygnał telewizyjny był rozprowadzony na telebim oraz do ekranów plazmowych ustawianych w namiotach.

Strefa kibica w Luzinie oprócz transmisji meczów, zapewniała wiele dodatkowych atrakcji. W trakcie całego okresu turnieju odbyły się koncerty grupy Enej, Ex Elektyrcznych Gitar oraz gwiazdy wieczoru finału Euro 2012 Kamila Bednarka. Wszystkie imprezy były przez nas kamerowane zaś zrealizowany obraz był wyświetlany na telebimie.

Mecze Euro 2012 z udziałem drużyny narodowej Polski mieliśmy okazję transmitować  jeszcze w zakładach przemysłowych w Mysłowicach i Radomsku oraz Wałbrzychu, gdzie do transmisji użyto rzutników multimedialnych Sony wraz z ekranami oraz telebimu mobilnego na samochodzie. 

Mastr.pl - wynajem telebimu, obsługa imprez, pomiar czasu, kamerowanie, łódź, rzutniki multimedialne,strony internetowe, sklepy internetowe